GodLike - Gaming Bootstrap 4 Template
Atla

.

.

.

.

.

En Iyi: Güç Çeviklik Dayanıklılık Zeka Bilgelik Ünvan Görev Skoru

"Sunucu Sıralamaları haftalık yenilenir"

"Her hafta oyun içi özel simgeler ve hediyeler"

 

 

"Sunucu sıralamalarında bakıma kadar 1. olan maceracı bakımdan sonra hediyelerine erişim sağlayabilecek, hediyeler ise oyun içi 8 aşamalı simge her hafta liderliğini koruyarak 8 farklı simge ve her aşama için hediyelere sahip olur."

"Simgeler nedir ? Simgeler diğer oyuncularında görebileceği şöhret simgeleridir böylece sadece sıralamalarda 1. olarak değil oyun içinde karakter adınızın bulunduğu kısımdada herkes liderliğinizi görebilecek. 8 farklı simge mevcut yani 8 aşamadan oluşan hediye havuzu mevcut ilk aşama hediyeleri; 1. aşama simgesi + mana taşı aşama 6 devamında ise hediyeler birer artarak devam edecek yani son aşama olan aşama 8 ödülleri; 8. aşama simgesi + mana taşı aşama 13 olacak ancak unutulmaması gereken bir şey var liderlikten bir kere inerseniz tüm simgeleri kaybedeceksiniz ve liderlik aşamanız sıfırlanacaktır bu yüzden liderliğinizi koruyarak tüm aşamalara ve ödüllerine erişebilirsiniz."

 

 

"Kurallar: Sadece saf özelliklere göre ödül elde edilebilecek, böylece ne kadar takviye kullanıldığı değil, ne kadar karakter gelişimi sağlandığına göre ödüllendirilecek maceracılar. "

"İyi oyunlar dileriz."